دانلود

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    ADS


عوارض خوردن مدفوع توسط جنين بعد از تولد
 
عوارض مدفوع خوردن نوزاد، مشکل تنفسی – نی نی بان
niniban.com/fa/news/…/عوارض-مدفوع-خوردن-نوزاد-مشکل-تنفسی
Translate this page
Aug 9, 2017 – سوال مخاطب نی‌نی‌بان: آیا نوزادی که از مدفوع تغذیه کرده دچار مشکل می شود؟ چند روز باید بستری شود؟ پاسخ از دکتر علی اصغر حلیمی، متخصص اطفال: اگر نوزاد شما مایع مدفوع خود را خورده است بستگی به وضعیت تنفسی او دارد که باید در بیمارستان بستری و تحت مراقبت باشد. این که چند روز باید بستری باشد را …
خوردن مکونیوم توسط جنین/ از کجا بفهمم جنین در شکم مدفوع کرده است؟!
nininama.com/fa/news74940.aspx
Translate this page
Apr 11, 2017 – نوزاد اولین مدفوع خود را دفع می کند که مکونیوم نام دارد. این ماده ی … کلستروم یا آغوز سرشار از مواد مغذی است و تاثیر ملین دارد و به نوزاد برای دفع چند مدفوع چسبنده ی اولیه کمک می کند. مکونیوم از … آنها برای نشانه های عفونت نظارت می شوند، آزمایشهای خون مختلفی انجام میدهند و شاید به درمان با اکسبيژن نیاز داشته باشند.
اگر تاریخ زایمان بگذرد جنین مدفوع می کند! – نی نی نما
nininama.com/fa/News41721.aspx
Translate this page
Aug 8, 2015 – … خطر بیفتد القای زایمان بهترین انتخاب است اما چرا باید بعد از ۲ هفته نگران شد؟ هر چه بارداری بیشتر طول بکشد، یعنی از مدت زمان طبیعی فراتر رود، نوزاد بزرگ تر و عوارض زایمان طبیعی بیشتر می شود. در برخی موارد، پیر شدن جفت، عفونت ریه ها و انسداد راه های هوایی در اثر خوردن مکونیوم (مدفوع جنین) ایجاد می شود.
Lahzehnama.ir | مکونیوم چیست؟ – لحظه نما
lahzehnama.ir/fa/news/22872/مکونیوم-چیست
Translate this page
Apr 2, 2016 – چند روز پس از زایمان، نوزاد اولین مدفوع خود را دفع می کند که مکونیوم نام دارد. این ماده ی … از ۲۰٪ نوزادان به دنیا آمده با آب آغشته به مکونیوم، حدود ۲% تا ۵% دچار سندرم استنشاق مکونیوم می شوند. … آنها برای نشانه های عفونت نظارت می شوند، آزمایشهای خون مختلفی انجام میدهند و شاید به درمان با اکسبيژن نیاز داشته باشند.
آسپیریشن مکونیوم – راهنمای والدین – نسخه
https://www.noskhe.com › مقالات › خانواده › راهنمای والدین
Translate this page
Feb 15, 2017 – آسپیریشن مکونیوم : زمانی که نوزاد مکونیوم (مدفوع اول) را در مجرای تنفسی تحتانی استنشاق می کند این عارضه رخ می دهد که می تواند بسیار هم خطرناک باشد. … مکونیوم در مایع پیرامون کودک وارد می شود و ممکن است در ریه ها یا مسیر تنفس قبل یا در زمان تولد بلعیده شود. کودکانی که … درمان آسپیریشن مکونیوم چیست؟
عوارض مدفوع خوردن نوزاد، مشکل تنفسی – خبرلند
khabarland.com › علمی و پزشکی
Translate this page
Aug 9, 2017 – عوارض مدفوع خوردن نوزاد، مشکل تنفسی آیا نوزادی که از مدفوع تغذیه کرده دچار مشکل می شود؟
نشانه های مدفوع کردن جنین یا نوزاد در رحم | تبادل نظر نی نی سایت
https://www.ninisite.com/…/نشانه-های-مدفوع-کردن-جنین-یا-نوزاد-د…
Translate this page
مامان_سارا_و_حسین. عضویت: 1386/04/20. تعداد پست: 391. فکر کنم با سونو تشخیص داده بشه. و من شنیدم ترس و یکه خوردن مادر باعث پی پی کردن بچه در شکم مادر میشه که خیلی هم خطرناکه و سریع سزارین میکنن. ولی میگن قبل از هفته 39 معمولاً اتفاق نمی یوفته و بیشتر مربوط به نوزادهایی است که با تاخیر متولد میشن. 1390/11/15.
عوارض خوردن مدفوع توسط جنين | فیدو!
ifeedo.sibpop.ir/عوارض-خوردن-مدفوع-توسط-جنين/
Translate this page
11 آوريل … خوردن مکونیوم توسط جنین/ از کجا بفهمم جنین در شکم مدفوع کرده است؟ … از مواد مغذی www.shabakema.com/news/news/408922است و تاثیر ملین دارد و به نوزاد برای دفع چند مدفوع چسبنده ی … 6 . خوردن مدفوع توسط جنین در شکم مادر 5-گريه نوزاد در روزهاي اول بعد از تولد اغلب به علت گرسنگي است و ساير علل مثل …
مدفوع خوردن نوزاد در شکم مادر
baby.powerset.ir/مدفوع-خوردن-نوزاد-در-شکم-مادر
Translate this page
وقتی به طور طبیعی جنین مدفوع می کند، معمولا خطری جنین را تهدید نمی کند و فقط نیاز به زایمان هر چه سریع تر به صورت طبیعی یا سزارین دارد، اما در مواردی که جنین به … به سقط است که دهانه رحم بسته شده وخونریزی رحمی، مختصر و جزئی باشد و مسلما جنین داخل رحم زنده بوده و خونریزی ممکن است با استراحت بیمار و درمان طبی قطع گردد.
جام جم آنلاین – خطراتی که جنین را تهدید می‌کند
jamejamonline.ir/online/…/خطراتی-که-جنین-را-تهدید-می‌کند
Translate this page
Sep 17, 2013 – یکی از نگرانی‌های بیشتر زنان باردار این است که مبادا جنینی که ماه‌ها در شکم حمل کرده و به او وابسته شده است، به دلیلی نامعلوم مثل مواردی که از این و آن شنیده‌اند، بمیرد. مثلا جنین در اثر پیچیده شدن بند ناف دور گردن یا خوردن مدفوع خودش بمیرد. تصویر خطراتی که جنین را تهدید می‌کند. قبل از بحث درباره علل فوت جنین …

 NS